04.05.2016

994.Omlet ryżowo - kokosowy z jabłkiem i śmietankowo - kokosową odżywką białkową podany z ricottą, prażonymi płatkami migdałów i sosem karmelowym Walden Farms
35B/25T/50W


Dziękuję za wszystkie komentarze dotyczące  e-booka i nadal zachęcam do dzielenia się swoją opinią tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Wszelkie opinie wezmę pod uwagę, popracuję nad możliwością przechodzenia do wybranej strony i spróbuję naprawić błąd na stronie z owsianka tiramisu. Pamiętajcie, że strony można zmieniać również poprzez przeciągnięcie kartki, jak w książce, kliknięcie w róg lub strzałkami na klawiaturze. Strzałki na lewej stronie książki przeniosą Was na początek lub do spisu treści (który jest interaktywny i ma odnośniki do każdego rozdziału). Wybaczcie, ale niektóre błędy widać dopiero po publikacji :)

Czy chcielibyście aby była możliwość pobrania książki w pliku pdf? 
 

2 komentarze:

  1. Wszystko można z czasem dopracować :) Nie musisz przepraszać - potrzeba trochę czasu i pracy aby było idealnie :) Uważam, że fajnie byłoby gdyby tak jak w książce kucharskiej był spis treści po to by na początku było wiadomo jakie przepisy można znaleźć w e-booku i potem (tak jak wspominałaś) bezpośrednio do niego przejść (do przepisu, który nas interesuje) :) Tak wiemy tylko tyle, że znajdują się w nim owsianki ale jakie już nie i takie wertowanie strona po stronie po pewnym czasie może niektórych zniechęcać :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiem że taki spis treści by się przydał, ale problem tkwi w tym, że przepisów jest prawie 70 i chyba by zajął z 10 stron :D ale spróbuję coś z tym zrobić :)

      Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)