11.09.2015

832.


  
Gofry* białkowe z waniliową odżywką białkową, wiórkami kokosowymi i daktylami podane z ricottą, mrożonym bananem, śliwką i polewą karobową
32B/18T/70W Kolejna wariacja na temat TEGO przepisu :) Staram się nie zanudzać Was miseczkowymi śniadaniami, co pewnie będzie nieuniknione w roku akademickim. Swoją drogą muszę popracować nad organizacją, bo będzie ciężko ;) 


Szczęście to eksperymenty w kuchni, poznawanie nowych smaków i udoskonalanie przepisów. Uwielbiam to uczucie gdy uda mi się stworzyć coś naprawdę dobrego, znaleźć jakieś idealne połączenie, spróbować czegoś nowego. Fajnie jest odtworzyć smaki znane z dzieciństwa, tradycyjne dania czy desery, ale w zdrowszej wersji, to niesamowite ile możliwości mamy w dzisiejszej kuchni. Musimy tylko chcieć z nich korzystać, a nie iść na łatwiznę.

12 komentarzy:

 1. O matko, cudowne! I ten mroźony banan z karobem na wierzchu, uwielbiam to :) przepiękne zdjęcia jak zwykle. A co do ostatniego, to w pełni się zgadzam - uwiebiam tworzyć w kuchni i uszczęśliwiać siebie i innych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z tymi eksperymentami w kuchni, chyba nic nie daje takiej satysfakcji, gdy odtworzysz smak dzieciństwa tylko, ze w o wiele zdrowszej wersji, a jeszcze gdy smakuje innym, to już w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zawsze jestem szczęśliwa poznając nowe smaki, łącząc różne składniki, po prostu eksperymentując w kuchni :) to moja pasja, a kiedy spełniam się w tym co kocham robić czuję się szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też już zastanawiam się jak to będzie w październiku. No i jak ja się zorganizuję?!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle wykwintnie podane :) zdjęcia nadają się do jakiegoś eleganckiego magazynu kulinarnego!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też muszę się na nowo zorganizować, bo ciężko xd
  a mnie tam możesz i tymi miseczkowymi męczyć.. chociaż, dobra takimi goframi też nie pogardzę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. wyglądają cudownie, chciałabym mieć gofrownicę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)