06.09.2015

827.Jabłkowe placki owsiano-ryżowe z orzechami włoskimi i nugatową odżywką białkową podane z jeżynami i sosem kakaowym
26B/17T/60W 
Są takie dni, kiedy naprawdę ciężko znaleźć jakiś powód do szczęścia, bo wszystko wydaje się gówniane. Ale zobowiązałam się i podjęłam wyzwanie.

Wobec tego, z całą pewnością, szczęście to zdrowie. Fizyczne, które odzyskałam, oraz psychiczne, którego, dopóki się nie wyniosę z domu, chyba nie odbuduję. Zdrowie mamy jedno i przykre jest to, że tak często go nie szanujemy. A tak w zasadzie to od niego wszystko zależy. Czyż nie? Dbajmy o siebie, bo to leży tylko i wyłącznie w naszym interesie.

14 komentarzy:

  1. Zdrowie umożliwia nam przecież tyle wspaniałch możliwości, jak sport, wypady ze znajomymi, samo w sobie poruszanie się! Zdrowie to skarb, i u mnie jest numer 1. wraz z rodziną!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżyny to bym z wielką chęcią wyjadła Ci z tego talerza! :)
    O tak, zdrowie jest najważniejsze :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mądrze napisane i dające do myślenia ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Wyglądają tak delikatnie i pysznie :) Tak zgadzam się z tobą że zdrowie jest szczęściem,i można to bardzo łatwo dowieść.Kiedy jesteśmy przeziębieni na pewno nasz humor nie jest taki sam podczas pełnego zdrowia.Ludzie nie dbają o zdrowie a później czesto narzekają na lekarzy.Gdyby ludzie nie wpychali w siebie tylu śmieci,dbali o siebie to życie było by lepsze,dlaczego nikt tego nie może zrozumieć?Małe zmiany do wielkiego sukcesu.

    OdpowiedzUsuń
  5. I właśnie po to jest to wyzwanie - żeby jednak pokazać, że jest coś co daje szczęście, nawet w taki beznadziejny dzień ;) Może sama powinnam je zacząć?

    OdpowiedzUsuń
  6. Przepięknie, przepięknie to wygląda. Szkoda byłoby mi to zjeść, kurde tak inspirują mnie twoje przepisy, a za żaden się jeszcze nie zabrałam.. hmmm. będę musiała:D i zdrowe do tego:) mniam♥ smacznego życzę!:)
    http://spelniaj-twoje-marzenia.blogspot.com/
    Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgadzam sie w 100% z tym, ze zdrowie=szczescie, ppdstawa funkcjonowania, wszystkiego, trzeba doceniac to, co sie ma i pielegnowac to :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Tak - od zdrowia wszystko się zaczyna i na nim się kończy :) Tez się tak czasem czuję w domu, ale postanowiłam sobie kiedyś, że będę się starać to naprawić - działa! Rodzina to ważna sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  9. O, Ty też dziś placuszki ;) Jak pięknie skomponowały się jeżyny! O tak, najgorzej to samemu nie dbać o swoje zdrowie, a potem nie móc sobie tego wybaczyć. Jednak ważne jest, aby zareagować w odpowiednim momencie i zacząć działać :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie dyskutuję z (nie)możliwością odzyskania pełni psychicznego zdrowia w domu, ale nawet jeśli tak jest pewno warto już robić kroki ku jemu lepszej kondycji non stop by jak najszybciej cieszyć się jego pełnią :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Powodzenia w wyzwaniu ;)
    A śniadanie wygląda przecudownie - sos kakaowy, jeżyny i orzechy włoskie musiały mu nadać niesamowity smak ;)

    OdpowiedzUsuń
  12. zdrowie jest najważniejsze, to prawdziwe szczęście :)
    zdrowie psychiczne i dom? hmmm... u mnie właśnie w domu, własnym ciepłym kącie, z bliskimi czuję się komfortowo i w pełni zdrowo :) wiadomo, na swoje własne miejsce jeszcze muszę poczekać, ale myślę,że to też będzie jedno z najszczęśliwszych aspektów w dalszym życiu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)