20.05.2015

751.


Komosa ryżowa z bananem, nugatową odżywką białkową, twarożkiem grani, prażonym w soli słonecznikiem, kremem czekoladowym, cynamonem i babką płesznikAch, uwielbiam ten lekko orzechowy smak komosy :)

Wczoraj ostatecznie na zajęcia nie poszłam, poza tym dowiedziałam się, że te na które najbardziej mi zależało żeby iść, zostały odwołane. Więc zostałam w domu, napisałam 2 strony o moim projekcie dyplomowym (jeszcze zostały dwie >.< ), podjęłam mocne postanowienie ogarnięcia w końcu siebie i mojego menu, zorganizowałam wydarzenie, przejechałam ponad 40 km na rowerze i w końcu wróciłam do czytania książek. Znów mam mobilizację, ale boję się, że szybko zniknie... Ale myślmy pozytywnie.

Kto ma ochotę mobilizować się razem ze mną i zrobić coś dobrego dla siebie, niech przyłączy się do wydarzenia na Facebook'u -> Ogarnij dietę do lata!

11 komentarzy:

 1. Najważniejszy pierwszy krok. Teraz przyda się systematyczność i powtarzalność choćby malutkich kroków. Nie jadłam jeszcze komosy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach zapomniałam o mojej komosie.. pamiętam, że była świetna z masłem orzechowym - podwójnie orzechowa! ;)
  Niech motywacja będzie z tobą! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie jadłam komosy, a ostatnio widziałam ją w Biedronce. Mówiłam Ci już kiedyś, że mi się Twój blog kojarzy z babką płesznik? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. jak tylko wyzdrowieje to muszę się wziąć za ogarnianie, mamuśka z soczkami, kluseczkami, ciasteczkami i kisielkami i nie ułatwia sprawy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozytywnie i do przodu!!! Jak zgubisz mobilizację to na pewno znajdziesz jeszcze większą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już zapomniałam tego orzechowego zapachu komosy! Fajnie y było sobie przypomnieć, ale u mnie ciężko z jej dostępnością :(

  OdpowiedzUsuń
 7. no tak, czego mogłabym się spodziewać, jak nie kolejnej przepysznej śniadaniowej miseczki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę dużo zrobiłaś, widzę, że motywacja w pełni, więc nie bój się, tylko ją pielęgnuj!
  Prażony w soli... Musiał smakować ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej mi się podoba ta roztapiająca się czekolada ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zrobiłaś już ogromne postępy, teraz małymi kroczkami do przodu. Pamiętaj, że każdy popełnia błędy i nie wymagaj od siebie zbyt wiele.
  A śniadanko - cudowne!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)