26.09.2014

572.


Pełnoziarnisty kuskus z gruszką, serkiem wiejskim, tahini, miodem, babką płesznik, wanilią i świeżą miętą, zielona herbata malinowaPrzyznaję się, byłam niedowiarkiem i jakoś nie mogłam uwierzyć, że to połączenie będzie tak dobre jak moja ukochana chałwa. A jednak! Cudo.

Nawet nie wiecie, jak bardzo chciałabym w tej chwili przenieść się rok wstecz. Czuć dreszczyk emocji przed nadchodzącym 1 października, odczuwać strach i niepewność, nie wiedzieć czego się spodziewać, co mnie czeka. Z sercem na ramieniu i mantrą powtarzaną w kółko, iść po raz pierwszy pod gmach uczelni. Przeżyć to wszystko raz jeszcze. Bo wiem, że taki rok już mi się nie zdarzy. A poza tym, dużo łatwiej było podejmować decyzje niż teraz ponosić ich konsekwencje. A co najgorsze nawet nie uda mi się pocieszyć w gronie przyjaciółek, bo niespodziewanie wypadła mi jutro całodzienna zmiana w pracy. Życie potrafi być okrutne!

10 komentarzy:

 1. Kuskus czeka na mnie w szafce, jeszcze nie próbowany. Twoja propozycja powala na kolana *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja już zapomniałam, że mam w szafce coś takiego jak kuskus, dziękuję za przypomnienie ;) bardzo odważne połączenie smaków, ale skoro mówisz, że się udało to warto spróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. tahini z słodyczą miodu czy syropu klonowego smakuje genialnie, tak jak piszesz niczym chałwa! wieku już kuskusu nie jadłam.. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hej i pamiętaj, że życie jest piękne, tylko musisz to dostrzec :*

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam kuskus i jego delikatny smak- super propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm, to że smakuje jak chałwa to chyba najlepsza rekomendacja :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gruszka to wszystkiego pasuje :)
  trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
 8. kuskus jest wspanialy w tej wersji <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Też na początku nie wierzyłam. A tutaj takie cudowne zaskoczenie! <3
  Głowa do góry! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)