14.06.2014

501.
Chleb razowy z twarogiem z miodem, cynamonem, brzoskwinią, świeżą miętą i bazylią z resztą brzoskwini/ truskawkami, zielona herbata z mangoJaką, tak naprawdę, wartość ma słowo? Szczerze? Doszłam do wniosku, że żadną. I teraz jest mi zdecydowanie lepiej. Nie ma nic gorszego niż budowanie czegokolwiek na usłyszanych kilku zdaniach. Owszem, rozmowa jest ważna, ale ludzie kłamią, zapominają, nie uważają na to co mówią, dlatego rozsądek to pierwszy krok do ograniczenia sobie rozczarowań. Dziś już wiem, że jedyne czemu mogę ufać, to działanie. Przekładanie słownych utopii na rzeczywistość. Osoby, które to potrafią są dla mnie najcenniejsze i tylko im wierzę całą sobą. Bo zbyt wiele razy się zawiodłam. Najpierw robić, potem mówić. Takie refleksje po bezsennej nocy.

9 komentarzy:

 1. oooo też dziś jadałam kanapki z twarogiem, truskawkami i cynamonem <3

  OdpowiedzUsuń
 2. już tak mnie te brzoskwinie kuszą, że chyba wyruszę dziś na poszukiwanie :)
  masz rację, czasem nie warto po prostu wziąć się za siebie i działać, a nie tylko mówić, bo to do niczego nie doprowadzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się, że owocowe kanapki to coś pysznego!

  jeszcze bardziej się zgadzam, że słowom nie należy ufać. też już dawno przestałam. nie chcę słów, działania chcę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak właśnie więcej działania, mniej słów rzucanych na wiatr.
  Kreatywne kanapki :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachwycam się zawsze tymi zdjęciami twoich kanapek z owocami. Sa takie kolorowe i optymistyczne.

  A co do komentarza na dole - jest takie powiedzenie, ze jak umiesz liczyć to licz na siebie :) Fajnie jest jak ludzie coś ci obiecują, pomagają itp. ale lepiej na to nie liczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz, że dzięki Tobie polubiłam kanapki na słodko, z owocami? dziękuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie się prezentują te kanapki : ) Z twoimi refleksjami się zgadzam w sumie, choć coś mi nie pasuje - pewnie dlatego, że o paru rzeczach sama sobie mówię, a działania brak.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)