23.03.2014

430.Kasza jaglana z bananem, pomarańczą, prażonym w soli słonecznikiem, twarogiem z cynamonem i daktylami, zielona herbata wiśniowaJakie to było dobre. Zdecydowanie ląduje w ulubionych! 
Pierwszy raz na nowej płycie kuchennej. Remont prawie- skończony, teraz trzeba wszystko ogarniać. Szkoda tylko, że wraz z nowym wyposażeniem kuchnia przemienia się w muzeum. Będę bała się dotknąć czegokolwiek, żeby mi się nie oberwało...

Chcę zacząć kolekcjonować wspomnienia. Dobre, złe, szalone, smutne. Rozmyte i ostre. Większość dotychczasowego życia minęła mi tak nijak, że z zasadzie nic nie pamiętam. Od 4 lat mam osoby dzięki którym życie nabiera barw, ja wychodzę z cienia i odkrywam siebie na nowo. To jest piękne. Marzy mi się by za  kilkadziesiąt lat móc usiąść wygodnie w fotelu i mieć co powspominać, uśmiechnąć się do życia. Z łezką w oku. I z kimś bliskim tuż obok.

15 komentarzy:

 1. jak tak widzę twoje śniadanie to głodna się robię, do tego jeszcze mówisz, ze tak pyszne!
  marzenia się spełniają ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zobaczysz, z perspektywy czasu piękne to wszystko będzie. i tak dobrze, że już to widzisz w lepszych barwach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. u Ciebie zawsze tak pysznie i kolorowo! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcjonowanie wspomnien jest piękne, o ile nie są naszym jedynym zasobem i nie zastępują teraźniejszości, coś o tym wiem.

  Prażony słonecznik = rozpływam się.

  OdpowiedzUsuń
 5. mamo, zawsze jak czytam, co ty tam jadłaś na śniadanie w połowie dostaję zawrotów głowy, a pod koniec już sama nie wiem jak by to smakowało, bo nie sposób objąć takiego bogactwa dodatków ;)
  i mam dokładnie to samo- kolekcjonować wspomnienia mi się marzy, żeby siedząc w fotelu będąc w sędziwym wieku mieć do wspominania coś innego niż... siedzenie w fotelu. albo mieć takie przygody, żeby w ogóle tego wieku nie dożyć, też czemu nie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Słony akcent musi być! :)
  W takim razie życzę miłego korzystania z nowej kuchni! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, kasza jaglana i banan to dobre połączenie :D Wczoraj się o tym przekonałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To kiedy zapraszasz nas do siebie na śniadanie? :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam u Ciebie ten wygląd prażonego słonecznika :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mogę napisać tylko pycha! *.*

  OdpowiedzUsuń
 11. Taka kasza jaglana nic dodac nic ujac wszystko co dobre w jedenej pysznie wypelnionej miseczce <3

  OdpowiedzUsuń
 12. ja jak miałam remont w kuchni, w której teraz całkiem przyjemnie mi się 'pracuje', to nie miałam czasu, albo bardziej miejsca i trochę może ochoty na jedzenie i przygotowywanie takich śniadanek ;) a Ty proszę jak zwykle multum wspaniałych dodatków i może korzystanie z kuchni ni będzie aż tak złe jak Ci się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)