20.02.2014

402.Lodówkowa owsianka kokosowo- czekoladowa z jogurtem naturalnym, bananem, solą i porzeczkami, kawa parzona z dodatkiem waniliowej
 inspiracja
Dlaczego życie jest taką wredną suką? Wszystko jest niesprawiedliwe. Zawsze po tyłku dostają nie Ci, którzy zasługują. A Fortuna śmieje się w głos. Nie cierpię poczucia bezradności. Kiedy bliska mi osoba przeżywa tragedię, a ja nie umiem jej pomóc. Chciałabym odebrać jej to cierpienie i wziąć na siebie. Ja sobie dam radę. Dlaczego to jest takie trudne? Wszystko się wali ostatnio. Nie oszukujmy się, wiedziałam, że tak będzie. Wszystko naraz, jak zawsze.


13 komentarzy:

 1. wiem, że to banalnie brzmi, ale wiem z własnego doświadczenia, że po burzy zawsze wychodzi słońce. i może to naiwne, ale wierzę też, że wszystko do nas wraca. każde nieszczęście prędzej czy później w szczęście się obraca.
  i taki cytat mi się przypomniał:
  "Jak się pieprzy, to się pieprzy. Na całego! Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość." coś w tym jest. jak wszystko to wszystko. ale może lepiej raz a porządnie, a nie tak co chwilę? sama nie wiem. cierpienie, o nim tak trudno się mówi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba każdy zna to uczucie bezradności w pewnych sytuacjach i moment, w którym zrobisz wszystko dla innej osoby, żeby jej pomóc. Niestety zazwyczaj to są takie sytuacje, że nic nie możesz zrobić i patrzysz na to tylko z boku :( Jedynie czego mogę Ci życzyć to chociaż w drobnym stopniu pozytywnego obrotu sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownaaaaa **!! Zakochałam się :) Porywam! porzeczki <3

  OdpowiedzUsuń
 4. wirtualne słowa pocieszenia niewiele dają, ale trzymaj się.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze wszytko pieknie podane , ja osobiscie bardzo lubię lodówkowe owsianki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. lodówkowej owsianki jeszcze nie jadłam, czas spróbowac, ale bardziej marzą mi sie takie śniadanie w latooo ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na klatę te nieszczęścia trzeba brać i brnąć przez życie dalej! Nie ma innej rady.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kokos i czekolada? Duet idealny!
  A głowa do góry, u mnie zawsze jest pod górkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. te same pytania sobie zadaję ostatnio, niesprawiedliwość losu jest okrutna i to okrucieństwo nigdy nie przestanie dobijać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Podoba mi się dodatek soli :) Musi fajnie podkręcać smak!

  OdpowiedzUsuń
 11. ooo, takiego śniadania mi teraz brakuje najbardziej i na takie mam od tygodnia ochotę ;p

  OdpowiedzUsuń
 12. Bo nieszczęścia zawsze chodzą parami... Też nigdy nie mogę znieść cierpienia bliskich, chciałabym wziąć je na siebie, bo przecież ja dam sobie radę, a komuś potrzebna jest ulga.
  Nie zauważam później jak przytłoczona problemami potrafię być i gubię w tym samą siebie...

  Zdjęcie jak zawsze śliczne, jak zawsze czytam opis i czytam ,,... z bananem, solą i pieczarkami..." i zostałam absolutnie zniesmaczona ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)