01.01.2013

1.

Rok 2012 za nami i to najwspanialsza wiadomość na świecie! Długo myślałam co mam napisać, ale postanowiłam, że nie będę wracać i rozpamiętywać. Jedno mogę stwierdzić zdecydowanie- miniony rok był najgorszy w moim życiu i NIGDY nie chce tego powtarzać. Wiele się zmieniło, ja się zmieniłam. Wróciłam do żywych, odbiłam sie od dna i biegnę, nie oglądając sie za siebie. Byle do przodu, po marzenia i cele. Pokonałam najgorszą Przeciwniczkę i czuje się WOLNA. Jedno wiem, nie warto sie poddawać, nigdy.

Postanowień noworocznych mam tym razem bardzo dużo. Sa zapisane i będę robiła wszystko by je spełnić.
Wraz z nowym rokiem i nowym podejściem do jedzenia założyłam tego bloga chcąc dzielic sie z wami pomysłami i jeść wspólne śniadania! :) Nie ukrywam, że blogi śniadaniowe bardzo pomogły mi w zeszłym roku na nowo pokochać te wszystkie produkty i urozmaicić swoj jadłospis. Pewnie wiele osób uzna ten blog 'za kolejny śniadaniowiec", ale dla mnie będzie czymś wyjątkowym, symbolem zwycięstwa ;)

Mam nadzieję, że będą nam dane wspólne poranki :)
Dziś śniadania nie będzie, bo trzeba było powitać hucznie Nowy Rok :D
Od jutra stratujemy, oby pomyślnie.
Najlepszego w NOWYM ROKU!6 komentarzy:

 1. Oby ten rok był dla Ciebie najlepszym :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia wszystkich postanowień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak, dla mnie 2012 rok również był najtrudniejszym, ale i najbardziej owocnym rokiem. Wiele się nauczyłam, wiele doświadczyłam, co sprawiło, że dziś jestem silniejsza i mądrzejsza. I niczego nie żałuję, bo w końcu nic nie dzieje się bez przyczyny. Poza tym, to przeszłość, która jest za mną, jedyne co mogę teraz zrobić to starać się, by z dnia na dzień stawać się lepszą osobą.
  A Tobie chciałabym życzyć odwagi, siły, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, mnóstwa radości i uśmiechów oraz wszystkiego co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie będę cię odwiedzać ;d
  Szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam i z chęcią będę do Ciebie zaglądać :)
  Szczęśliwego nowego roku !

  OdpowiedzUsuń
 5. witaj w blogowym świcie;) ten rok na pewno będzie lepszy;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo mi miło!:)
  no to czekamy na śniadanka!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie dużą motywacją! :)